Noteikumi
Šeit vari ievadīt paskaidrojošu tekstu.

Pirkšanas nosacījumi

  • Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Vivid Sales", vienotais reģ.Nr. 42103076399 (turpmāk tekstā – vividsales.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 

  • Vividsales.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 

  • Vividsales.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

 

  • Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties ar jebkuras bankas izsniegtu norēķinu karti, vai Swedbank internetbanku.

 

  • Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: Ar kurjeru visā Latvijā, uz Omnivas pakomātiem, vai Latvijas pastu. Preces ārpus Latvijas tiek sūtītas ar Latvijas pasta starpniecību.

 

  • Pasūtīto preci saņemsiet 3 līdz 14 dienu laikā no brīža, kad būsiet veicis apmaksu par pirkumu vividsales.lv. Uz jūsu norādīto e-pastu saņemsiet ziņu, kad pasūtījums tiks izsūtīts.

 

  • Ja nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Vividsales.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, lietota/valkāta vai jebkādā citādā veidā mainījusi savu sākotnējo izskatu, stāvokli un kvalitāti. Lai veiktu preču atgriešanu, aizpildiet Preču atgriešanas veidlapu, kas nāca līdzi jūsu pasūtījumam. Aizpildīto veidlapu un preci sūtiet atpakaļ uz veidlapā norādīto adresi. Ja prece atbilst iepriekš minētajām atgrieztas preces prasībām, nauda par atgriezto preci tiks atgriezta 5 darba dienu laikā. Izdevumus, kas saistīti ar preces nosūtīšanu atpakaļ pārdevējam, sedz pircējs. Ja rodas kādas neskaidrības rakstiet mums uz e-pastu getvividsales@gmail.com

 

  • Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

 

  • Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

 

  • Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA “Vivid Sales” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.                                                                                                                                                                               

0
Vividsales.lv                    

 .