ATTEIKUMA TIESĪBAS

Preci var atgriezt šādi:


Jums ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atgriezt preci mums atpakaļ.
Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta.

·         Atsakoties no preces, pirkuma summa tiek pārskaitīta uz norēķinu kontu vai norēķinu karti, no kuras veikts maksājums, parasti dažu dienu laikā, bet ne vēlāk kā 15 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

·         Atsakoties no preces, nauda par piegādi netiek atgriezta.

·         Preces atgriešanas izmaksas sedz Pircējs

SVARĪGI!
Distances tirdzniecību regulē Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” (Noteikumi Nr. 255) (https://likumi.lv/doc.php?id=266462)

Nosacījumi atgriežamajai precei:

1.    Prece nedrīkst būt bojāta.

2.    Prece nedrīkst būt lietota/valkāta vai jebkādā citādā veidā mainījusi savu sākotnējo izskatu, stāvokli vai kvalitāti

Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļas nosacījumiem "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", tādēļ vividsales.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta.

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma. Mēs negarantējam pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā vividsales.lv nosaka LR 20.05.2014. LR MK noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

0
 .