PIEGĀDES INFORMĀCIJA

Piegādes Iespējas Latvijā


1. Piegāde notiek pēc Jūsu izvēles ar Omniva, DPD vai VAS “Latvijas pasts” starpniecību.

2. Gadījumā, ja piegādi veic VAS “Latvijas pasts”, vividsales.lv izsūta paku ar pasūtīto preci uz pasta nodaļu, kas atrodas vistuvāk klienta norādītajai piegādes adresei. Jums tiks piegādāts paziņojums, un savu pasūtījumu varēsiet saņemt pasta nodaļā. Pasta nodaļā sūtījums tiek uzglabāts 10 dienas, tad pasūtījums tiek atgriezts vividsales.lv noliktavā un klientam ir jāveic papildus samaksa, lai tiktu organizēta atkārtota piegāde.

3. Gadījumā, ja piegādi veic kurjers, pasūtījums, pēc vienošanās ar kurjeru par piegādes laiku, tiek piegādāts uz klienta norādīto piegādes adresi. Vividsales.lv nodrošina vienu piegādi. Ja klients norādītajā laikā un pēc norādītās piegādes adreses nav atrodams, tad pasūtījums tiek atgriezts vividsales.lv noliktavā un klientam ir jāveic papildus samaksa, lai tiktu organizēta atkārtota piegāde.

4. Gadījumā, ja nav uzreiz pieejamas visas pasūtītās preces, vividsales.lv informē klientu, lai vienotos, kādā veidā nosūtīt preces – vai pa daļām, vai kopā.

5. Sūtījumu piegādi uz ārzemēm vividsales.lv nodrošina, izmantojot VAS “Latvijas pasts” pakalpojumus, ievērojot VAS “Latvijas pasts” noteiktos piegādes standartus.


0